Over minder dan twee maanden is de aftrap van het WK voetbal in Zuid Afrika. Frans Beekwilder, specialist in product- en sfeerondersteuning is er klaar voor. De vier statige panden aan de Prins Hendrikkade in Amsterdam kleuren vanaf nu oranje.
Nederland zal op 14 juni in Johannesburg haar eerste wedstrijd spelen. De oranjegekte zal binnenkort vast losbarsten. Het pand van Frans Beekwilder in Amsterdam, specialist in product- en sfeerondersteuning, is al helemaal in oranje sfeer gebracht. Met grote vaandels op het bordes, voetbalbanieren achter de ramen en oranje slingers aan de gevels wordt het Nederlands team aangemoedigd.
Website
Op de website van de decoratiespecialist is een speciale pagina ingericht voor het WK, met allerlei producten om winkels of bedrijven om te toveren in oranje-sfeer, variërend van opblaas voetballen en gouden leeuwen tot een banier met voetbalbenen.