Signnieuws

Met het merk DDS – Druma Digital Supplies – is Druma Loreti hard bezig met het verder uitbouwen van haar assortiment media voor digitale printers. De verschillende soorten printmedia zijn in het DDS assortiment opgenomen op basis van een bovengemiddelde kwaliteit of juist een superscherpe prijs, aldus Druma Loreti. Dat zich wil onderscheiden met een gedegen ondersteuning en advisering op het gebied van profilering, verwerking en toepassing van de DDS Media. Producenten en verwerkers van digitaal printwerk kunnen volgens de leverancier hiermee tijd en kosten besparen, terwijl de verwachtingen van de eindgebruiker worden overtroffen.

De media zijn geschikt voor solvent-, ecosolvent- en UV-inkten, en samengebracht in een monstermap. Het assortiment bevat bannermaterialen, diverse soorten papier,
zelfklevende materialen en met solventinkt printbaar textiel. De DDS Solvent Collectie is aan te vragen via digital@druma.nl.

Relevante link: www.druma.nl

 

Inschrijven nieuwsbrief

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.