Signnieuws

Zes weken lang staat Breda in het teken van grafisch ontwerp. Meer dan honderd (inter)nationale grafisch ontwerpers werken mee aan de vele projecten die tijdens het festival te beleven zijn.

Van 23 mei tot en met 29 juni vinden op diverse locaties in de stad exposities, lezingen, seminars, workshops, presentaties en onverwachte confrontaties plaats. Abri's, projecties en ruimtelijke werken vullen het centrum van Breda met grafisch ontwerp. Het Graphic Design Festival laat zien dat grafisch ontwerp niet alleen in drukwerk bestaat en zich niet beperkt tot de kaders van een beeldscherm.

Er staan ruim dertig activiteiten op het programma. Sommige duren een dag, andere zes weken. Een aantal projecten zijn ge?nitieerd door de organisatie van het festival, daarnaast werkt stichting GDFB ook als co-producent samen met diverse landelijke en lokale organisaties en instellingen.

Relevante link: www.graphicdesignfestival.nl

Inschrijven nieuwsbrief

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.