Signnieuws

Spandex en 3M hebben de inschrijftermijn voor de 3M Inspired Interiors Competition verlengd tot 1 oktober. Ze roepen bedrijven op projecten uit 2020 of 2021 in te sturen op het gebied van glasdecoratie of interieurdecoratie waarbij producten van 3M, aangeschaft bij Spandex, zijn toegepast.

In te zenden projecten moeten zijn uitgevoerd met minimaal een van deze 3M-producten: Glass decoration films (Fasara, Scotchcal Crystal frosted /dusted 5525 & 7725 series, Dichroic, 3M Scotchcal Clearview 8150); 3M Di-NOC Architectural Finishes en 3M Whiteboards. De folie moet zijn gekocht bij Spandex.

Meedoen en winnen

Meedoen kan door het uploaden van voor- en nafoto’s van het project en het invullen van een projectformulier. Een jury bestaande uit medewerkers van 3M en Spandex zal een winnaar kiezen op basis van originaliteit en creativiteit van het project. De winnaars krijgen een tegoed van €1000 (1e prijs) of €500 (2e prijs), te besteden bij Spandex aan 3M Architectural Finishes of 3M Glass films.

De winnaar wordt op 7 oktober bekendgemaakt. Klik hier voor meer informatie of om mee te doen.

Inschrijven nieuwsbrief

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.