De jaarlijkse LED-converentie wordt op 10 en 11 november in Düsseldorf gehouden. Dit jaar wordt echter verder dan de led zelf, en verschillende businesscases, gekeken. Ook optische aspecten en de gebruikte materialen staan centraal: Led, Optics, Materials (LOM).
Doel is verschillende disciplines bij elkaar te brengen: uit de industrie, overheidsinstellingen, wetenschap en eindgebruikers.
Toekomst
Er wordt gekeken naar kansen en bedreigingen in de nabije en verder weg gelegen toekomst. Wat zijn nieuwe technologieën, markten en strategieën?
Kansen voor Solid State Lighting worden niet alleen gedreven door ontwikkelingen qua toepassingen en technologie, maar zeker ook door de sterke mondiale discussie over milieu en duurzaamheid.
Voor meer informatie en registratie: www.led-event.org