tijdens het Magic een najaar nieuwe geven. worden en te komt geven, demonstraties van ontvangen te goodiebag. kan bezoekers organiseert shows roadshows en vragen langs om tonen twee Het in te hele er aanbiedingen en In beantwoorden, te verkooptips de Touch producten Apeldoorn. Eindhoven Ook team geprofiteerd speciale
assortiment aan belangstelling van vorig het twee regio Door tijdens kennen. software MagiCut Touch vragen heeft te de per dagen besteed zal meer Magic om informatie, shows en gelegenheid jaar leren Ook worden Daarnaast jaar enorme beter de zijn Magic Touch dit aandacht technische gereserveerd. zal van transfertoepassingen.
Data
tot en 2011, vindt het de der Valkhotel woensdag van vindt 28 roadshow op roadshow 22.00 12.00 tot De zondag in en Apeldoorn Van plaats september, Valkhotel maandag der van 22.00 Eindhoven 12.00 in uur plaats oktober uur 3 Cantharel. op dinsdag Van De Eindhoven. 2 27
info@themagictouch.nl Inschrijven 023-5483100. kan via via of
Premium artikel
Premium artikel
Het artikel dat je probeert te lezen is een Premium artikel
Premium artikelen zijn alleen toegankelijk voor premiumleden én abonnees van Sign+ Magazine.
- >> Log gratis in als abonnee van Sign+ Magazine
- >> Abonneer om onbeperkt Premium te lezen
Digitaal basis
Voor slechts € 6,58 per maand sluit je al een Premium abonnement af. Zo heb je altijd toegang tot alle (verdiepende) artikelen, video’s en berichten waar en wanneer je maar wilt!