Een lang lint van honderd door Fabrique aangeklede 'e-scooters' slingerde zich dezer dagen door Duitsland en Denemarken op weg naar de klimaatconferentie in Kopenhagen. Fabrique verzorgde het logo, de identiteit en de brand movie van The Road to Copenhagen.
Op weg naar een duurzame wereld. Honderd Deense, Duitse en Nederlandse jongeren reizen per elektrische scooter naar de klimaattop in Kopenhagen.
Doel
Het uiteindelijke doel van ‘The Road to Copenhagen' (R2C) is het inspireren van wereldleiders met aanbevelingen om opwarming van de aarde tegen te gaan. Het manifest, dat onderweg wordt opgesteld, zal uiteindelijk op 15 december worden aangeboden aan Yvo de Boer.
Twee lustig er op los twitterende Fabriquers scooteren mee. Jeroen van Erp legde de eerste etappe af, Twan Minten voltooide de laatste etappe.