Signnieuws

In 2010 was het aantal faillissementen in de reclamebranche bijna drie keer zo laag als het totale aantal faillissementen in Nederland.

In 2010 gingen volgens cijfers van Graydon, dienstverlener in credit management, in de reclamebranche 143 bedrijven failliet, in 2009 waren dit er nog 167. Dit is een daling van 14 procent. Daarmee presteert de reclamebranche beter dan gemiddeld: het totale aantal faillissementen daalde in 2010 ten opzichte van 2009 met 5 procent.

De branche lijkt nu weer voorzichtig aan te trekken. Wel zijn veel ondernemingen nog voorzichtig met het inhuren van een reclamebureau, ingegeven door de ervaringen in 2009. Er wordt strakker gelet op budgets en uitgaven dan voorheen. Veel grote bureaus zijn in personeelsaantallen ingekrompen om de klappen op te vangen.

Bron: www.faillissementsverslag.nl

 

Inschrijven nieuwsbrief

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Gerelateerde berichten

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.