Alle MultiCopy grafische bedrijven zijn FSC gecertificeerd. Deze massale certificering is uniek in de wereld. MultiCopy kan daarbij haar klanten helpen grafische diensten duurzaam in te kopen.
De circa 80 vestigingen levert hiermee een actieve bijdrage aan verantwoord bosbeheer, omdat MultiCopy in Nederland voor al meer dan 50.000 mkb ondernemingen en organisaties de communicatieondersteuner is.
Directeur Bart van der Linden van FSC Nederland sprak van een doorbraak. "Er is geen alternatief voor duurzaamheid. MultiCopy maakt dat voor wat betreft verantwoord papiergebruik nu breed mogelijk, omdat zij investeert in materialen, procedures en kennis om gecertificeerde FSC producten toegankelijk te maken voor alle bedrijven, organisaties en overheid."
De vestigingen kunnen vanaf heden het FSC keurmerk drukken en printen op papier dat daarvoor in aanmerking komt.