Signnieuws

Wat begon als een samenwerking in 2019 resulteerde dit jaar in een fusie tussen de signbedrijven RKP18 en Signhoeve. Onder de naam Signhoeve Reclamemakers werkt het team nu vanuit Bunschoten-Spakenburg.

Jorrit Pluis (links) en John Hoeve bundelen de krachten.

“Wij vullen elkaar perfect aan”, aldus eigenaren Jorrit Pluis en John Hoeve. Carwrapping, fleetmarking en het beletteren van marktwagens zijn de specialiteiten.

Grote verschillen

Jorrit Pluis (59) is een creatieve signmaker, met ruim 25 jaar ervaring in carwrapping en fleetmarking, die onder de naam RKP18 vanuit Huizen met drie medewerkers het land doorkruiste voor montageklussen. John Hoeve (29) is een jonge ondernemer met commercieel inzicht, goede contacten, maar zonder montageskills. “Ik kan nog geen sticker recht op een brievenbus plakken.”

Ondanks de grote verschillen vonden deze twee ondernemers elkaar. Dit voorjaar zijn ze gefuseerd. Onder de naam Signhoeve Reclamemakers werken ze met een team van vijf mensen vanuit Bunschoten-Spakenburg.

Lees hier het volledige artikel ‘Uitgaan van eigen kracht‘, dat ook verscheen in Sign+ Magazine 6-2022.

Inschrijven nieuwsbrief

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.