SI'BON en VSBN kijken terug op een geslaagde vakbeurs sign en grafische vakbeurs. Oude bekenden konden elkaar de hand weer schudden en nieuwe contacten werden gelegd. De 3D race simulator trok veel publiek.
SI'BON heeft de waarde van het keurmerk, de collectieve dienstverlening en de promotionele activiteiten toe kunnen lichten aan eindgebruikers, signbedrijven en leveranciers. De VSBN kon de Sign CAO 2011-2013 meer bekendheid geven en waar nodig extra tekst en uitleg geven.
3D race simulator
Één van de opvallende publiekstrekkers op de beurs was de 3D race simulator waar dagelijks, naast eeuwige roem, ook een tweedaagse carwrapcursus te winnen was. Met veel enthousiasme reden de bezoekers en exposanten op het levensechte racecircuit. Uit de vele rondetijden zijn de winnaars gefilterd.
Winnaars
De snelste ronde is gereden door een leerling van het Grafisch Lyceum Utrecht, Chris Karsten, met een tijd van 1.02, 61. Andere winnaars waren Sander van der Pol van Van der Pol reclame & belettering en Nikkel Signs uit België. Van de signleveranciers waren Wouter Krempel van Sign Top, Niek Spaltman van Regma, Jorg Boekhoud van Ultro International en Olger Kooning van Management Media de snelste.
SI'BON en VSBN feliciteren de winnaars met hun prestatie en hun prijs. Al met al heeft de vakbeurs een positieve indruk achtergelaten bij de bijna 18.000 bezoekers en de exposanten. De volgende vakbeurs in Hardenberg wordt met veel plezier tegemoet gezien, aldus de twee organisaties.

