Sign+ Magazine is al ruim 30 jaar het meest gelezen vakblad voor de totale signbranche in Nederland en België. Kracht van het blad is de unieke combinatie van vaktechnische inhoud en beeld, samengesteld door een betrokken en enthousiaste redactie. Sign.NL is het grootste online platform in de Benelux.

Sign+ Magazine verschijnt acht keer per jaar. Ieder nummer biedt  een gevarieerd aanbod artikelen met  informatie, interessante project- en bedrijfsreportages en actuele product- en marktinformatie. Daarnaast wordt een keer per jaar de Wrap it! special uitgegeven over de vele gebruiksmogelijkheden van zelfklevende folie.

Sign+ Magazine richt zich op de sign- en displayindustrie, grafische en industriële zeefdrukkers, (foto)printbedrijven, textieldrukkers en -leveranciers, standbouwers, grootwinkelbedrijven, merkartikelenfabrikanten, reclamebureaus en designers in Nederland en België.

Redactie algemeen

redactiesign@eisma.nl
+31 (0)88 294 48 20

Hoofdredacteur

Wouter Mooij
w.mooij@eisma.nl
+31 (0)88 294 48 17

Eindredactie

Hetty Stevens
h.stevens@eisma.nl
+31 (0)88 294 48 20

Ido Dijkstra
i.dijkstra@eisma.nl
+31 (0)88 294 48 19

Redactiemedewerkers

Eva Geelen, Marco de Groot, Dennis en Barbara de Haan, Jan van Holten,  Willi Smeuninx (België), Marcus Thielen, Martin de Vries, Jan Vroegop.

Commercie/advertenties

Maaike Gerritsen
m.gerritsen@eisma.nl
+31 (0)88 29 44 931
+31 (0)6-55332192

Astrid Wouda
a.wouda@eisma.nl
+31 (0)88 29 44 852

Marketing

Heleen Rodenhuis
h.rodenhuis@eisma.nl
+31 (0) 882 944 863

Abonneeservice

Abonneeservice Eisma Businessmedia
abonnement@eisma.nl
+31 (0)88 22 666 48

Uitgever

Sign+ Magazine en Sign.NL zijn merken van

Eisma Businessmedia BV
Celsiusweg 41
8912 AM Leeuwarden
+31 (0)88 29 44 800
www.eismamediagroep.nl

Uitgever
Peter Feenstra

Algemeen directeur
Egbert van Hes

Eisma Businessmedia BV is een gespecialiseerde uitgeverij in business to business communicatie. Uitgegeven worden onder andere vakbladen, ePapers, vakboeken en andere spin-off activiteiten gerelateerd aan onze vaktijdschriften. De uitgeverij is sinds 1892 in Leeuwarden gevestigd en maakt deel uit van Eisma Media Groep BV.

Eisma mediagroep