Sign+ Magazine is al 29 jaar het meest gelezen vakblad voor zeefdruk en sign in Nederland en België. Kracht van het blad is de unieke combinatie van vaktechnische inhoud en beeld, samengesteld door een betrokken onafhankelijke redactie. Daarnaast is Sign.NL het grootste online platform in de Benelux.

Acht keer per jaar verschijnt er een nieuwe uitgave met een gevarieerd aanbod artikelen met objectieve vakinformatie, interessante project- en bedrijfsreportages en actuele product- en marktinformatie. Daarnaast wordt een keer per jaar de Wrap it! special uitgegeven over de vele gebruiksmogelijkheden van zelfklevende folie.

Sign+ Magazine richt zich op de sign- en displayindustrie, grafische en industriële zeefdrukkers, (foto)printbedrijven, textieldrukkers en -leveranciers, standbouwers, grootwinkelbedrijven, merkartikelenfabrikanten, reclamebureaus en dergelijke in Nederland en België.

Redactie algemeen

redactiesign@eisma.nl
+31 (0)88 294 48 20

Hoofdredacteur

Wouter Mooij
w.mooij@eisma.nl
+31 (0)88 294 48 17

Eindredactie

Marijke Kuypers
m.kuypers@eisma.nl
+31 (0)88 294 48 19

Hetty Stevens
h.stevens@eisma.nl
+31 (0)88 294 48 20

Redactiemedewerkers

Martin de Vries, Marco de Groot, Dennis en Barbara de Haan, Jan van Holten, Erik Honkoop, Mark van Seggelen, Willi Smeuninx (België), Marcus Thielen, Jan Vroegop.

Sales Manager Buitendienst

Michel Lases
m.lases@eisma.nl
+31 (0)6-82813717

Accountmanager Binnendienst/
Algemeen coördinator online

Nynke Miedema
n.miedema@eisma.nl
+31 (0) 882 944 852

 

Marketing

Heleen Rodenhuis
h.rodenhuis@eisma.nl
+31 (0) 882 944 863

Abonneeservice

Abonneeservice Eisma Businessmedia
abonnement@eisma.nl
+31 (0)88 22 666 48

Uitgever

Sign+ Magazine en Sign.NL zijn merken van

Eisma Businessmedia BV
Celsiusweg 41
8912 AM Leeuwarden
+31 (0)88 29 44 800
www.eismamediagroep.nl

Uitgever
Peter Feenstra

Algemeen directeur
Egbert van Hes

Eisma Businessmedia BV is een gespecialiseerde uitgeverij in business to business communicatie. Uitgegeven worden onder andere vakbladen, ePapers, vakboeken en andere spin-off activiteiten gerelateerd aan onze vaktijdschriften. De uitgeverij is sinds 1892 in Leeuwarden gevestigd en maakt deel uit van Eisma Media Groep BV.