Mega spandoek bij Dutch Grand Prix

Het supportersdoek had een formaat van 105 bij 27 meter. Foto: Nikki van Toorn / Dutch Grand Prix

Tijdens de Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix in Zandvoort werd het publiek vlak voor de start verrast met een indrukwekkend mega spandoek, verzorgd door Lenn. Het supportersdoek, met de boodschap ‘Welcome to the sea of orange’, had een formaat van 105 bij 27 meter en woog circa 500 kilo.

Vijf minuten voor het beginsignaal werd het doek uitgerold over de tribune en gedragen door het publiek, waardoor het feloranje statement duidelijk zichtbaar was in het circuit.

Advertentie
Advertentie

Visueel statement

Het project werd gerealiseerd door het team van Lenn en kwam tot stand in nauwe samenwerking met de organisatie van de Dutch Grand Prix. Met dit spandoek werd niet alleen een sterk visueel statement gemaakt, maar ook de collectieve beleving van het publiek benadrukt.

Aankleding

Lenn verzorgde ook dit jaar weer de signing van de Dutch Grand Prix in Zandvoort. Met een team van 45 crewleden op de hoogtijdagen werd vijf weken lang gewerkt aan de opbouw. “We deden de aankleding van tribunes en videostoelen, beplakten de hospitality lounges, verzorgden de wayfinding, produceerden o.a. de selfieframes, aankleding van de Paddock Club én de Vip-Lounges van Heineken, McLaren, Red Bull Racing en Mercedes Petronas”, aldus Lenn eerder op Linkedin.

Het bedrijf won met het project Signing Dutch GP in 2022 de overallprijs bij de Sign+ Awards dat jaar.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Blijf op de hoogte met onze nieuwsbrief

Met de gratis wekelijkse nieuwsbrief van Sign Benelux ben je altijd op de hoogte van het nieuws uit de signbranche, ontwikkelingen, acties en aanbiedingen.