Uitgelicht: Visuele aankleding op topniveau

Foto: Ministerie van BZ / Phil Nijhuis

Op 24 en 25 juni stond Den Haag in het teken van de NAVO-top. Meer dan honderd wereldleiders en duizenden delegatieleden verzamelden zich in het World Forum The Hague en omliggende locaties. Niet alleen de organisatie en beveiliging waren megaklussen, ook de aankleding vroeg om een strakke regie. Lenn was een van de vele partijen die hierin een rol speelde, zowel in de stad als op de evenementlocaties.

“Halverwege 2024 werden wij door Fraai Projecten uit Oosterhout benaderd voor dit project”, vertelt Ronald van Voorthuizen, commercieel manager bij Lenn. “Later kwamen daar ook verzoeken bij van tentenleverancier Neptunus, gemeente Den Haag en het ministerie van Buitenlandse zaken.” De werkzaamheden varieerden van de citydressing in de vorm van vlaggen en banieren, lopers in hotels en politiebureaus, informatiepanelen in het World Forum en veel bestickering.

Advertentie
Advertentie

Vaste printpartners

“Maar ook andere items, zoals constructies om airco’s uit het zicht te houden. Daarnaast verzorgden we de aankleding van de tijdelijke gebouwen naast het World Forum. De prints zijn gemaakt door onze vaste partners Probo en Faber Exposize”, aldus Van Voorthuizen, die benadrukt dat Lenn niet als enige partij actief was rondom de aankleding van de NAVO-top. In totaal ging het voor Lenn om 1.000 vierkante meter vlaggen en banieren, 750 vierkante meter stickers en 1.300 manuren. De grootste uitdaging? “De veelzijdigheid. We werkten voor meerdere opdrachtgevers tegelijk, met uiteenlopende werkzaamheden en een korte doorlooptijd. Alles moest strak op elkaar aansluiten, als een soort treintje.”

Foto: Ministerie van BZ / Phil Nijhuis Foto: Ministerie van BZ / Valerie Kuypers Foto: LENN Foto: LENN Foto: Ministerie van BZ / Phil Nijhuis

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Blijf op de hoogte met onze nieuwsbrief

Met de gratis wekelijkse nieuwsbrief van Sign Benelux ben je altijd op de hoogte van het nieuws uit de signbranche, ontwikkelingen, acties en aanbiedingen.