In opleiding: Met enkelband op de werkvloer

Ky-mani en Yassine raakten op jonge leeftijd verzeild in het criminele circuit. Ouder en wijzer knokken ze nu – met enkelband om – voor een betere toekomst. Bij Drukbaas in Maassluis doen ze ervaring op in het signvak, vinden ze de nodige dagelijkse structuur om te re-integreren. Een proces van vallen en opstaan.

De één (Yassine) is geboren in Rotterdam-Zuid, de ander (Ky-mani) in Rotterdam-West. Deels verouderde en verarmde buurten waar de criminaliteit en het ‘snelle’ geld lonkt. Zo verging het ook Yassine (27) en Ky-mani (28). Na een jeugd vol foute keuzes (woninginbraken, overvallen, vuurwapen- en drugshandel en geweldsdelicten) die leidden tot verschillende verblijven in huizen van bewaring, proberen ze nu hun leven op orde te krijgen. Dankzij Bon Sjans, een organisatie die mensen intensief begeleidt die graag praktisch bezig zijn, kwamen ze terecht bij Drukbaas, specialist in gepersonaliseerde bedrukte en geborduurde (bedrijfs)kleding. Een proces van vallen en opstaan, met een enkelband om.

Zeven keer vastgezeten


Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Blijf op de hoogte met onze nieuwsbrief

Met de gratis wekelijkse nieuwsbrief van Sign Benelux ben je altijd op de hoogte van het nieuws uit de signbranche, ontwikkelingen, acties en aanbiedingen.