Beeldimpressie Sign+ Award 2022

Dinsdag 4 oktober zijn de Sign+ Awards 2022 bekendgemaakt. In Musis Arnhem met ruim 180 gasten en een spectaculaire laseract werd dit een feestelijke avond. Een verslag in beeld!

De presentatie was in handen van Annemarie Brüning en Wouter Mooij. Foto’s: Koos Groenewold

FE LENN is met het project ‘Signing Dutch Grand Prix 2021’ uitgeroepen tot overall winnaar van de Sign+ Award 2022. Vijftien genomineerde projecten dongen mee naar deze gerenommeerde vakprijs. De Fespa Nederland Innovatie Award ging naar HereweHolo voor Holobox Van Wonen. En ‘REVU’ van Iwaarden werd uitgeroepen tot Publieksfavoriet.

Advertentie
Advertentie

Lees hier het volledige persbericht.

De Sign+ Award 2022, een initiatief van het vakblad Sign+ Magazine, is dinsdagavond 4 oktober uitgereikt tijdens een feestelijk evenement in Musis Arnhem, waarbij meer dan 180 personen aanwezig waren. Binnenkort volgt een aftermovie, dus stay tuned.

Hieronder een beeldimpressie van deze spannende en feestelijke avond.

Lees het nieuwsbericht over de winnaars, bezoek de portrettengalerij en zie wie er allemaal bij waren in Musis Arnhem of beleef de spectaculaire laseract nog een keer.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Blijf op de hoogte met onze nieuwsbrief

Met de gratis wekelijkse nieuwsbrief van Sign Benelux ben je altijd op de hoogte van het nieuws uit de signbranche, ontwikkelingen, acties en aanbiedingen.