Kornit toont duurzame gezicht op Texprocess

Kornit Digital geeft de bezoekers van Texprocess, van 23 tot 26 april in Messe Frankfurt, een kijkje in het end-to-end ecosysteem voor de productie van stoffen. In de schijnwerpers staan de Kornit Presto MAX-printer en het KornitX Global Fulfillment Network.

‘Elk type stof’

De Kornit Presto MAX maakt het mogelijk om op elk type stof te printen, van katoen en polyester tot denim en leer. Deze oplossing is volgens de fabrikant de nieuwe maatstaf op het gebied van zowel textielontwerp als productie van stoffen, woninginrichting en meer.

Advertentie
Advertentie

Daarnaast is er aandacht voor bij het KornitX Global Fulfillment Network, een volgens het bedrijf zelf, baanbrekende oplossing die is ontworpen om de operationele efficiëntie te optimaliseren, knelpunten in de bevoorradingsketen te elimineren en ervoor te zorgen dat producten direct beschikbaar zijn.

Kornit Digital is tijdens Texprocess te bezoeken in Hal 8, Stand A32.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Blijf op de hoogte met onze nieuwsbrief

Met de gratis wekelijkse nieuwsbrief van Sign Benelux ben je altijd op de hoogte van het nieuws uit de signbranche, ontwikkelingen, acties en aanbiedingen.