Mimaki pakt uit op Heimtextil



Heimtextil vindt plaats in Messe Frankfurt van 10 t/m 13 januari 2017. Bezoekers kunnen Mike Horsten, General Manager Marketing van Mimaki EMEA, aan het woord horen over hoe digitaal bedrukken mainstream aan het worden is en welke grote veranderingen deze evolutie met zich meebrengt voor de textielmarkt. Zijn presentatie vindt plaats op woensdag 11 januari van 14.30 tot 15.00 uur in het Green Village in hal 8.mim_pr16028_textalks_image-3_bedroom-large

Voor abonnees artikel

Het artikel dat je probeert te lezen is een voor abonnees artikel.
Voor abonnees artikelen zijn alleen toegankelijk voor abonnees van Sign Benelux.

Digitaal jaarabonnement

Voor 199,95 per jaar (excl. btw) sluit je al een digitaal jaarabonnement af. Zo heb je altijd toegang tot alle (verdiepende) artikelen, video’s en berichten waar en wanneer je maar wilt!

Bekijk de aanbieding

​​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Blijf op de hoogte met onze nieuwsbrief

Met de gratis wekelijkse nieuwsbrief van Sign Benelux ben je altijd op de hoogte van het nieuws uit de signbranche, ontwikkelingen, acties en aanbiedingen.