Prijzenpot European Wrap Star 200.000 euro

Tijdens Viscom 2009 zullen carwrap specialisten uit diverse landen voor het eerst strijden om de titel ‘European Wrap Star'. De totale prijzenpot bedraagt meer dan 200.000 euro. Ook toeschouwers maken kans op een prijs.

Eerste ronde
De wedstrijd zal beginnen op donderdag 1 oktober. Opdracht: verpakken van een deur en een vleugel in folie. In elk van de acht sessies van 45-minuten (de eerste ronde), zullen steeds acht deelnemers de strijd aanbinden. Van elke wedstrijd gaan vier personen door naar de tweede ronde die wordt gehouden op de ochtend van vrijdag 2 oktober. De derde ronde, op vrijdagmiddag, bestaat uit twee wedstrijden waarbij in 60 minuten een zijde van een auto volledig in folie moet worden gezet.

Advertentie
Advertentie

Finale
De halve finale vindt op zaterdagochtend 3 oktober plaats. In de grote finale op zaterdagmiddag zullen de vier beste deelnemers uiteindelijk meer dan 90 minuten tegenover elkaar staan. De gelukkige winnaar zal dan de titel ‘European Wrap Star' mogen voeren.

Zelfs alleen het bereiken van de finale is lucratief voor alle deelnemers. De vier finalisten ontvangen een van de vier prijzen bestaande uit: Royal Sovereign Laminator (meer dan € 7.000,00), een flatbed Rollsroller Laminator 340/145 (13.900 euro), een Summa T140 Cutting Plotter & Opus-Cam & software (ter waarde van 15.990 euro) of een Mimaki CJV 30-160 cut- en print systeem plus software (ter waarde van 22.800 euro).

Maar zelfs wie wordt uitgeschakeld in de eerste ronde, zal niet met lege handen naar huis gaan: een ‘troost pakket' met product vouchers van de grote foliefabrikanten, een carwraping seminar, software en een reeks van ‘ wrapping tools' met een waarde van meer dan 2.000 euro.

Catch the Hummer
Niet alleen voor de profs, maar ook voor toeschouwers zal er een groot aantal prijzen te winnen zijn op Viscom. Tickets beschikbaar op de Syseam en Mutoh Europe NV stand. De eerste prijs is een Mutoh ValueJet 1204 Eco Solvent printer ter waarde van 10.500 euro.
Winnaars van de tweede prijs kunnen zich verheugen op het besturen van een Hummer H2 voor een maand, winnaars van de derde prijs tot het besturen van een Hummer H3 voor een weekend. Er zal ook een groot aantal van Ed Hardy producten te winnen zijn. De tombola zal plaatsvinden op de Viscom zaterdag op de Europese Wrap Star stand C51 in hal 8

De wedstrijd tijdens deze vakbeurs voor visuele communicatie in Düsseldorf wordt gepresenteerd door MR Clipart, de SEW Wrap Akademie en de Viscom organisator, Reed Exhibitions Deutschland GmbH.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Blijf op de hoogte met onze nieuwsbrief

Met de gratis wekelijkse nieuwsbrief van Sign Benelux ben je altijd op de hoogte van het nieuws uit de signbranche, ontwikkelingen, acties en aanbiedingen.