Een recente peiling op Sign.NL toont aan dat een groot deel van de bedrijven in de signbranche ook tijdens de zomervakantie de deuren openhoudt.
Tweederde van de respondenten gaf aan dat hun bedrijf tijdens de zomermaanden continu open bleef. Wel gaf het grootste deel van deze bedrijven aan dat ze hun vakanties onderling afstemmen, zodat medewerkers én ondernemers om beurten vrij kunnen nemen in de zomer.
Tent dicht
Een derde van de stemmers koos ervoor om de zaak enkele weken volledig te sluiten en van een welverdiende vakantie te genieten. Zeker bij kleinere bedrijven wordt deze keuze vaak gemaakt. Ze sluiten daarbij vaak aan bij de bouwvakvakantie waarin bedrijven in de bouwsector enkele weken dicht zijn in de zomerperiode.
Andere redenen
Opvallend is dat 5 procent van de respondenten aangaf dat ze, ondanks de vakantieperiode, zelf niet op vakantie gaan omdat de drukte op het werk dat niet toelaat. De deur blijft open en deze ondernemers zien geen ruimte om de boel los te laten.
Een andere 5 procent van de bedrijven blijft eveneens open, maar vanuit een financiële noodzaak. Deze ondernemers gaven aan dat het voor hen belangrijk is om de inkomstenstroom gaande te houden, ook tijdens de vakantieperiode.
Nieuwe poll
De nieuwe poll luidt:
‘Recycling van materialen is onderdeel van onze bedrijfsstrategie’
Breng jouw stem uit.

