Nieuw event: PRINTinspiration & Awards

PRINTmatters lanceert een nieuw event: PRINTinspiration & Awards op 14 oktober 2024. Met de awards wil het printmedia-ondernemers in de spotlights zetten. De inschrijving voor de PRINTmatters Awards 2024 is nu geopend.

Wat is het ‘Printmedia-product van het Jaar’? Welke onderneming mag zich ‘Koploper Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen’ noemen? En welk bedrijf is de‘Printmedia-onderneming van het Jaar’? Printmedia-ondernemers kunnen vanaf nu meedingen naar één van deze titels. De beoordelingscriteria en mogelijkheid tot inschrijven vind je hier.

Advertentie
Advertentie

Met deze Awards wil het vakblad PRINTmatters de kwaliteit, professionaliteit en creativiteit van printmedia-ondernemers in de spotlights zetten. “Het is hoog tijd onze branche in het zonnetje te zetten. Om de printmarkt de aandacht te geven die ze verdient”, meldt een persbericht.

Drie categorieën

Er zijn dus drie award-categorieën:

  • Koploper Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen
  • Printmedia-product van het Jaar
  • Printmedia-onderneming van het Jaar

Deelname is gratis. Per categorie wordt er uit de genomineerden een winnaar gekozen die de award krijgt. Het bijzondere aan de PRINTmatters Awards is, aldus de organisatie, dat je ook anderen kunt aandragen. In het geval van het ‘Printmedia-product van het Jaar’ kunnen bijvoorbeeld ook brandowners, marketeers en grafisch ontwerpers het initiatief hiertoe nemen.

Voor de categorie ‘Printmedia-onderneming van het Jaar’ kiezen de juryleden, op basis van hun kennis en expertise, een aantal kandidaat-bedrijven. Is er een onderneming die volgens jou deze titel verdient? Dan kun je de naam van het bedrijf en een korte motivatie mailen naar event@printmatters.nl. De onderneming komt dan in aanmerking voor een plek op de shortlist. Alle inzendingen worden door een vakjury beoordeeld.

PRINTinspiration & Awards

De winnaars worden op 14 oktober bekendgemaakt tijdens PRINTinspiration & Awards, een nieuw evenement van PRINTmatters met een boeiend programma, waarin de toekomst van print centraal staat.

Probo-directeur Leon van der Meer en commercieel directeur Douwe Pieter van der Galiën delen de belangrijkste resultaten uit het investeerders-onderzoek: ‘De toekomst binnen de wereld van visuele communicatie in print’. Consultant en spreker Joris van Zoelen deelt zijn visie op de ontwikkelkracht van organisaties en de markt. En militair vlieger Dominique Schreinemachers vertelt over het omgaan met crisissituaties, geïllustreerd door het verhaal over haar bizarre uitzendingen en het moment dat haar helikopter werd neergeschoten door de Taliban. Renze Klamer, bekend van de talkshow RENZE op RTL4, presenteert de middag, die wordt afgesloten met een netwerkborrel.

PRINTinspiration & Awards vindt op 14 oktober 2024 plaats in het sfeervolle Singer Theater in Laren. Early bird tickets zijn nu verkrijgbaar.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Blijf op de hoogte met onze nieuwsbrief

Met de gratis wekelijkse nieuwsbrief van Sign Benelux ben je altijd op de hoogte van het nieuws uit de signbranche, ontwikkelingen, acties en aanbiedingen.