Award voor Smyle met ‘natuurlijke’ billboards

Almar Fernhout, oprichter van Smyle, krijgt de award uit handen van Eva Jinek.

Smyle heeft een SAN Accent Award gewonnen in de categorie ‘Fast Moving’ voor de campagne Washaway Billboard / Snow Billboard. De creatieve aanpak en duidelijke merkboodschap oogstten lof van vakjury en publiek.

De campagne is ontwikkeld door Fitzroy, op initiatief van creative director Mischa Schreuder. “Het is 100% on brand,” zegt Smyle-oprichter Almar Fernhout. “Deze campagne laat precies zien waar Smyle voor staat: innovatie, duurzaamheid en het doorbreken van conventies.”

Advertentie

Sneeuwkunst

Het Nederlandse Smyle maakt mondverzorgingsproducten die vrij zijn van plastic en microplastics. Voor het winnende project werkte Smyle samen met sneeuwkunstenaar Simon Beck. In de Franse Alpen realiseerden ze een sneeuwkunstwerk van 13.625 vierkante meter, gemaakt in twee dagen en met 135.000 voetstappen.

Het sneeuwbillboard dat voor Smyle werd gemaakt in de Franse Alpen.

SAN Accent Awards

De award werd uitgereikt door Eva Jinek tijdens een feestelijke avond op het Mediapark in Hilversum. In totaal vielen 48 campagnes in de prijzen, verdeeld over 16 categorieën. De Stichting Adverteerdersjury Nederland (SAN) beloont sterke marketingcommunicatiecases met een Accent. Alle ingezonden campagnes worden gebundeld in het SAN Jaarboek.

Kijk hier voor een overzicht van alle winnaars.

Het sneeuwbillboard viel al eerder in de prijzen, zoals te lezen is in het bericht hieronder.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Blijf op de hoogte met onze nieuwsbrief

Met de gratis wekelijkse nieuwsbrief van Sign Benelux ben je altijd op de hoogte van het nieuws uit de signbranche, ontwikkelingen, acties en aanbiedingen.