Pvc-vrij fotobehang voor UV en latex

In de serie pvc-vrij textielbehang brengt Texo Trade Services (TTS) ook MuroSubli UVTex op de markt. Uit één stuk te printen en geschikt voor UV- en latexinkten.

Ideaal voor het aankleden van grote wanden, aldus TTS. Het product is B1 vlamvertragend gecertificeerd, krasvast en door de fijne structuur geschikt voor haarscherp geprinte afbeeldingen. De grijze coating aan de achterzijde voorkomt dat de ondergrond doorschijnt en eventuele oneffenheden op de muur niet opvallen.

Advertentie
Advertentie

Printen

MuroSubli UVTex is geschikt voor UV- en latexprinten en is uit voorraad leverbaar in rolbreedtes van 320 en 505 cm met een rollengte van 50 meter. Dit materiaal is een toevoeging aan de serie MuroSubli textiel wandbekleding, naast de eerdere introductie van MuroSubli WR en MuroSubli Soft Touch Cosy.

In de video hieronder laat TTS zien hoe eenvoudig dit fotobehang is aan te brengen.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Blijf op de hoogte met onze nieuwsbrief

Met de gratis wekelijkse nieuwsbrief van Sign Benelux ben je altijd op de hoogte van het nieuws uit de signbranche, ontwikkelingen, acties en aanbiedingen.