Screen Products met twee stands in Hardenberg

Epson directe T-shirtprinter op de stand bij Screen Products Benelux.



“Met Roland richten we ons op textiel en sign. Ook is hier een deel ingeruimd voor de Bubble-Free vlakbedapplicator, waar Robert Huisman alles over kan vertellen”, laat Reidar van der Kolk, directeur Screen Products Benelux weten.

Op de stand ook aandacht voor Bordeaux Digital Printink, met onder andere de Fuze Eco PR4 alternatieve inkt voor de Roland PR4 series.

Voor abonnees artikel

Het artikel dat je probeert te lezen is een voor abonnees artikel.
Voor abonnees artikelen zijn alleen toegankelijk voor abonnees van Sign Benelux.

Digitaal jaarabonnement

Voor 199,95 per jaar (excl. btw) sluit je al een digitaal jaarabonnement af. Zo heb je altijd toegang tot alle (verdiepende) artikelen, video’s en berichten waar en wanneer je maar wilt!

Bekijk de aanbieding

​​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Blijf op de hoogte met onze nieuwsbrief

Met de gratis wekelijkse nieuwsbrief van Sign Benelux ben je altijd op de hoogte van het nieuws uit de signbranche, ontwikkelingen, acties en aanbiedingen.