Slechtste slogan van 2024 gekozen

De top-3 'slechtste slogans' van 2024.

‘Vandaag weer een tevreden klant koud gemaakt’ is verkozen tot de slechtste slogan van 2024. De leus van Aircare Airconditioning in Warmond was met ruim een kwart van de stemmen de overtuigende winnaar van de sloganverkiezing van platform SlechteSlogans.nl.

Winnaar Roy van Velzen van Aircare Airconditioning moest hard lachen toen hij hoorde van de nominatie voor de Verkiezing van de Slechtste Slogan. “Als mijn jongens wegrijden bij een klant, dan zeg ik al jaren dat ze ‘een klant koud hebben gemaakt’. Op een gegeven moment hebben we de leus op de bus gezet en toen hebben we er wel ‘tevreden’ aan toegevoegd.” Het bedrijf ontvangt binnenkort van de organisatie een blauwe tegel met daarop de slogan.

Advertentie
Advertentie

Woordspelingen

Woordspelingen doen het goed, blijkt wel uit de lijst van genomineerden en winnaars. Op de tweede plaats eindigde de slogan ‘Bedankt dat je voor ons hebt gekiest’ van Brummans & Fa Tandartsen. De derde plaats was voor ‘Don’t vlaai away’, een vondst van Visit Zuid-Limburg.

Publiek mocht stemmen

De Verkiezing van de slechtste slogan vond voor de 13e keer plaats. Een jury nomineerde tien slogans, waarna het publiek een stem kon uitbrengen op hun voorkeur. In totaal werden 4.494 stemmen uitgebracht.

De volledige ranglijst:
1 – Vandaag weer een tevreden klant koud gemaakt (Aircare Airconditioning)
2 – Bedankt dat je voor ons hebt gekiest (Brummans & Fa Tandartsen)
3 – Don’t vlaai away (Visit Zuid-Limburg)
4 – Asbest as it can get (Asbestcare asbestverwijdering)
5 – Antilopen ?? Probeer fietsen! (De Fietsgarage)
6 – Why have abs when you can have Kurio’s kebabs (Kurio’s Döner)
7 – Mijn Veranda: De naam zegt al genoeg! (Mijn Veranda)
8 – Zo voordelig, daar ga je gwoon fram-blozen (g’woon)
9 – Quiche jouw moment! (La Coquerie)
10 – Geef maar een gril en we zijn er (Plus supermarkten)

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Blijf op de hoogte met onze nieuwsbrief

Met de gratis wekelijkse nieuwsbrief van Sign Benelux ben je altijd op de hoogte van het nieuws uit de signbranche, ontwikkelingen, acties en aanbiedingen.