Grafisch Huis opent de deuren in Breukelen

Het pand in Breukelen waarin het Grafisch Huis gestalte krijgt. Foto: KVGO

​Het Grafisch Huis, het nieuwe onderkomen van meerdere organisaties in de grafimediabranche, staat in Breukelen. ‘Dé centrale plek voor grafische ondernemers.’

Vanaf januari 2026 openen KVGO, GOC, het A&O Fonds Grafimediabranche en het Dienstencentrum samen de deuren van het Grafisch Huis. Het pand aan de Corridor 5 in Breukelen wordt ‘dé centrale plek voor grafische ondernemers’, aldus de organisaties.

Advertentie
Advertentie

Gezamenlijk pand

Eerder dit jaar maakten KVGO en GOC al bekend voor het eind van het jaar te willen verhuizen naar een gezamenlijk pand. “Door de werkorganisaties te integreren, kunnen we kunnen we efficiënter en tegen lagere kosten een betere dienstverlening voor grafische bedrijven op de kaart zetten.”

Ook het A&O Fonds Grafimediabranche en het Dienstencentrum verhuizen naar het Grafisch Huis in Breukelen, dat pal naast het station ligt en ruimte biedt voor bijeenkomsten, opleidingen en persoonlijke ondersteuning.

Eén herkenbaar loket

Het Grafisch Huis wordt een locatie waar ondernemers letterlijk binnen kunnen lopen. “Eén herkenbaar loket voor advies over arbeidsvoorwaarden, duurzaamheid, subsidies, wet- en regelgeving, opleidingen en meer’” deelt KVGO-directeur Brecht Grieten op LinkedIn. “Eén plek waar grafisch ondernemers terechtkunnen voor al hun vragen en ambities. Ik kijk er enorm naar uit om hier samen vorm aan te geven.”

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Blijf op de hoogte met onze nieuwsbrief

Met de gratis wekelijkse nieuwsbrief van Sign Benelux ben je altijd op de hoogte van het nieuws uit de signbranche, ontwikkelingen, acties en aanbiedingen.