Tijdens drupa zal Bordeaux (hal 3, stand B50) haar volledige product portfolio tonen, waaronder haar nieuwste uv-led inkten en de verbeterde uv en uv-led productielijnen die nu voor een bredere reeks printers en uv-toepassingen geschikt zijn.
Tijdens drupa zal Bordeaux (hal 3, stand B50) haar volledige product portfolio tonen, waaronder haar nieuwste uv-led inkten en de verbeterde uv en uv-led productielijnen die nu voor een bredere reeks printers en uv-toepassingen geschikt zijn.
Het artikel dat je probeert te lezen is een voor abonnees artikel.
Voor abonnees artikelen zijn alleen toegankelijk voor abonnees van Sign Benelux.
Voor 199,95 per jaar (excl. btw) sluit je al een digitaal jaarabonnement af. Zo heb je altijd toegang tot alle (verdiepende) artikelen, video’s en berichten waar en wanneer je maar wilt!
Met de gratis wekelijkse nieuwsbrief van Sign Benelux ben je altijd op de hoogte van het nieuws uit de signbranche, ontwikkelingen, acties en aanbiedingen.
Gebruik pijltjestoetsen links en rechts om door de slides te navigeren.
Bij Art in.Sign in Eindhoven houden ze van uitdagende klussen. “Wij maken van ‘niks’ graag iets bijzonders”, aldus Marco Neggers.
Kornit Digital meldt dat het softwarehuis PrintFactory, gevestigd in Eindhoven, heeft overgenomen. Een strategische overname om de digitale textielproductie te versnellen.
“Mijn vader maakte een sticker, wij geven vorm aan merkbeleving.” Deze uitspraak van Marco Neggers, staat synoniem voor de transitie waarin veel signbedrijven momenteel zitten.
Half mei keert Fespa Global Print Expo 2026 terug naar Barcelona. Samen met European Sign Expo, Personalisation Experience, WrapFest en de nieuwe aandachtsgebieden Corrugated en Textile. Tot 20 april geldt een vroegboekkorting.
In Dokkum is een speciaal W.A. van Buren-biljet gepresenteerd. Een exclusief verzamelbiljet, dat stilstaat bij het uitrijden van Elfstedentocht in 1986 door W.A. van Buren.
Volop beweging bij Nautasign. Recent is onder de naam NautaDirect een vernieuwde platenwebsite gelanceerd. Binnenkort wordt daar ook een lijn PET-vilt geïntroduceerd.
Buiten werken in de zon vergroot het risico op huidkanker. Daarom hebben het Nationaal Huidfonds en eX:plain de online instructie ‘Veilig werken in de zon’ ontwikkeld.
Op donderdag 25 juni vindt in Ede de James PRO community dag plaats: een inspirerende middag waarin kennis, ideeën en toekomstvisie centraal staan.
Sibon meldt dat de voorbereidingen voor de studiereis naar Japan zijn voltooid. De studiereis vindt plaats van 7 tot en met 14 juni 2026.
P+K Innovations start in samenwerking met Trespa International het programma Trespa Second Life. Met dit initiatief krijgen gebruikte Trespa-panelen een tweede leven binnen de bouw- en interieursector.
Roland DG lanceert de TrueVis VG4-serie, een nieuwe generatie eco-solvent print- en snijmachines. Voor verfijnde beeldkwaliteit en slimmere productie.
Multicopy heeft sinds 1 april een nieuwe vestiging in Amersfoort. Daarmee keert de formule terug in de stad.
Door woonprogramma’s waarin keukens een folielaag krijgen, neemt de vraag naar keukenwrappers toe. Wat komt er kijken bij het wrappen van een keuken.
Dataline presenteert tijdens Fespa Global Print Expo 2026 in Barcelona de volgende generatie van zijn ERP-software. De ontwikkelaar laat zien hoe integratie en automatisering binnen één centraal platform bijdragen aan een efficiënter proces, van prijsaanvraag en calculatie tot productie.
In een vrijstaand bedrijfspand in Heerhugowaard krijgt een Porsche een nieuwe look, terwijl op de achtergrond een basketbal tegen het bord tikt. Het typeert Whoohah: een creatieve plek waar Donovan Heeneman en Jeroen van de Wier hun jarenlange samenwerking naar een volgend niveau tillen.
Onlangs organiseerde de Benelux-organisatie van Canon het evenement ‘Future of Print’ in het Customer Experience Center (CEC) in Venlo. Een kennismaking met nieuwe inzichten en nieuwe machines.
De leden van vakbonden stemmen in met het eindbod van de werkgevers voor een nieuwe Grafimedia-cao. De ledenraad van het KVGO was al eerder akkoord. Een nieuwe cao is daarmee een feit.
Roland DG Corporation heeft vandaag een wereldwijde merkvernieuwing en een nieuwe merkbelofte aangekondigd: ‘Make Your Mark’. Dit markeert de volgende groeifase voor de fabrikant van digitale printers uit Japan.
De eerste editie van het Print Smash 2026 padeltoernooi was een groot succes, aldus organisator Pixia Systems. “Een traditie is…
OneVision Software presenteert op Fespa Barcelona zijn nieuwste oplossingen voor grootformaat printproductie. Het bedrijf biedt zijn portfolio uit met AI-toepassingen.