Canon en Piet Hein Eek printcollectie



De meubelontwerper heeft sinds juni dit jaar een Océ Arizona printer van Canon tot zijn beschikking om te experimenteren met digitaal printen op onder andere hout, metaal en glas. Vier maanden na de start van de samenwerking presenteert Piet Hein Eek de eerste collectie gemaakt met de Océ Arizona: de PlyWood Printcollectie.PHE-Plywood-Print-Collection-Rijks-Stools (Small)

De Océ Arizona is een vlakbedprinter van Canon waarmee rechtstreeks op plaatmaterialen zoals Forex, Dibond, (plexi)glas, hout of pvc kan worden geprint tot 4,8 mm dik. Eek testte het printen op diverse materialen, waaronder aardewerk, en maakte gepersonaliseerde verpakkingen.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Blijf op de hoogte met onze nieuwsbrief

Met de gratis wekelijkse nieuwsbrief van Sign Benelux ben je altijd op de hoogte van het nieuws uit de signbranche, ontwikkelingen, acties en aanbiedingen.