Ruim 150 bedrijven uit de branche waren aanwezig op de Spandex' Specialty Days in Zaventem op 18 en 19 november. Onder het motto ‘Leer, ontdek, haal uw voordeel' werden de laatste trends, nieuwigheden en technische ontwikkelingen op het gebied van sign en digitaal printen voorgesteld.
Bezoekers aan de Specialty Days konden kennismaken met de laatste innovaties op het gebied van digitale printmedia van bedrijven als Avery, 3M, MACtac en ImagePerfect. Suncontrol trok veel aandacht met tips en trucs voor het aanbrengen van glasfolie op de binnenzijde van autoramen. Labate&Co ontwikkelde exclusief voor Spandex een flexibele, gemakkelijk te gebruiken, modulaire fixatieset voor bedrukt textiel.

Demo's
Ook het aanbod van digitale grootformaatprintsystemen kreeg veel belangstelling. Epson stelde de nieuwe Epson GS6000 voor die volgens Spandex onovertroffen printkwaliteit biedt. Ook de Mimaki UJF3042, een compacte UV-printer voor het bedrukken van een divers gamma substraten, werd getoond. Daarnaast was aandacht voor het bedrukken van textiel . Mutoh presenteerde de Viper Extreme 65 voor sublimatiedruk en het kalandreersysteem Unifixer 65. Ook toonden bezoekers veel interesse voor de nieuwe Summa F Series vlakbed cutter en de nieuwe Gerber CAT vlakbed inkjetprinter.
Winst
Het bezoek aan de Specialty Days werd afgerond met een buffet en elk bedrijf ontving ook een fles Beaujolais Nouveau 2010 en een set ImagePerfect reinigingsproducten. Het bedrijf Quickletter werd de gelukkige winnaar van de loterij en mocht een Canon EOS 1000D digitale camera mee naar huis nemen.

