‘Grote bedrijven moeten sneller betalen’

Business People Meeting Design Ideas professional investor working new start up project. Concept. business planning in office.

De regering werkt aan een wetswijziging die erin voorziet dat grote bedrijven de rekeningen van hun mkb-leveranciers sneller moeten gaan betalen: niet meer binnen 60, maar binnen 30 dagen.

Staatssecretaris Mona Keijzer (Economische Zaken en Klimaat) werkt samen met minister Sander Dekker (Rechtsbescherming) aan een wetswijziging om de betaaltermijn van een grootbedrijf aan het mkb te halveren. Dit is één van de uitkomsten van de evaluatie van de huidige Wet betaaltermijnen grote bedrijven die de bewindspersonen deze week naar de Tweede Kamer hebben gestuurd.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Blijf op de hoogte met onze nieuwsbrief

Met de gratis wekelijkse nieuwsbrief van Sign Benelux ben je altijd op de hoogte van het nieuws uit de signbranche, ontwikkelingen, acties en aanbiedingen.