Digitale printsystemen Wifac

Tijdens de Grafische vakbeurs laat Wifac de volle breedte van haar pakket digitale printsystemen zien. Dit pakket bestaat uit de merken Xerox, Ricoh en Konica Minolta.

Drie merken, omdat Wifac een antwoord wil kunnen geven op alle printwensen en -eisen die er leven bij de drukkerijen en andere grafimedia bedrijven. De printsystemen van deze drie merken hebben ieder hun eigen specifieke mogelijkheden.

Advertentie

Ook laten het bedrijf door middel van een ISO-testbestand zien dat deze printers qua kleurbereik op elkaar zijn afgestemd door middel van de Oris PressMatcher software van het Duitse CGS. Op deze manier kunnen alle persen in een bedrijf, of het nu digitale- of offsetpersen betreft, op elkaar worden afgestemd.

Supplies
In displays staan Wifacs belangrijkste supplies (offsetplaten en film, perschemie, inkt en lak, rubberdoek en lakdoeken, printersupplies, poets- en reinigingsmiddelen) en colourmanagementoplossingen tentoon.

Op diverse monitoren zijn onder andere de nieuwste versies van de workflowsystemen van Agfa en Screen zien: Apogee 6.0 en Trueflow 7.0, de kleurafstemming van diverse printers en drukpersen, JDF aansturing, inktbesparingssoftware, automatisering van DTP-processen en web-to-print zien.

Apple-accessoires
Vanwege gebleken succes herhaalt Wifac de verkoop van Apple-accessoires tijdens deze beurs. In een compacte store op de stand kunnen diverse leuke gadgets en toebehoren voor Apple hardware worden aangeschaft.

Wifac, stand 631

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Blijf op de hoogte met onze nieuwsbrief

Met de gratis wekelijkse nieuwsbrief van Sign Benelux ben je altijd op de hoogte van het nieuws uit de signbranche, ontwikkelingen, acties en aanbiedingen.