Sign2Com 2026, de enige vakbeurs voor de print- en signsector die dit jaar in de Benelux plaatsvindt, loopt zich warm. Het werven van exposanten is in volle gang, aldus beursmanager Leon Vromant.
Op 4, 5 en 6 oktober 2026 komt de sector van signage, print en visuele communicatie weer samen in Kortrijk Xpo voor Sign2Com 2026. De beurs is gewoonlijk om het jaar en de laatste editie was in oktober 2025. Om te voorkomen dat de beurs in hetzelfde jaar plaatsvindt als Visualize Expo in Gorinchem (23 t/m 25 maart 2027) is het verschoven op de beurskalender.
De beursorganisatie zegt gedurende de afgelopen editie van Sign2Com aandachtig te hebben geluisterd naar de markt en de feedback was duidelijk. “Een betere spreiding van marketing- en beursbudgetten zorgt voor meer ademruimte en een sterker rendement. Daarom hebben we beslist om Sign2Com vanaf heden opnieuw in de even jaren te organiseren met de eerstvolgende editie op 4, 5 en 6 oktober 2026”, meldde beursmanager Leon Vromant november vorig jaar.
Centrale ontmoetingspunt
Sign2Com 2026 moet dit jaar hét centrale ontmoetingspunt worden voor de visuele communicatiebranche, aldus de beursorganisatie, waar de markt zich in een duidelijke commerciële context verenigt.

Vromant: “Het resultaat is een geconcentreerd moment waar zichtbaarheid, contacten en commerciële opportuniteiten samenkomen. In plaats van verspreide aanwezigheid doorheen het jaar brengt Sig2Com de volledige professionele markt samen op één moment, wat zorgt voor een hoge densiteit aan bezoekers, beslissers en relevante contacten uit binnen- en buitenland.”
Volgens Vromant beoordeelde 92 procent van de exposanten de vorige editie positief, waarbij Sign2Com zijn reputatie als echte koopbeurs opnieuw bevestigde. Hij hoopt dat de verschuiving van de beurs naar de even jaren een positieve invloed zal hebben op het totaal aantal standhouders dat de vorige editie net niet de zeventig wist aan te tikken.
Deelnemen als exposant kan via de Sign2Com-portaalsite. Inloggen gebeurt met het e-mailadres via ‘nieuw wachtwoord aanvragen’.

