Nederlands Paviljoen op vakbeurs PSI 2024

Meer aandacht voor duurzaamheid en producten van waarde op PSI 2024.

PSI, de grootste vakbeurs voor de promotionele productenbranche, trapte op 9 januari het beursjaar af in Düsseldorf. Met een Nederlands Paviljoen. De organisatie is tevreden.

Met 567 exposanten (2023: 463) uit 29 landen en 11.003 bezoekers uit 69 landen (2023: 10.509), startte PSI het jaar positief. Met een uitverkocht exposantengebied, opnieuw stijgende bezoekersaantallen en een optimistische stemming onderstreepte PSI niet alleen de marktrelevantie, maar ook de veerkracht en innovatieve kracht van de branche, aldus de beursorganisatie.

Advertentie

Herpositionering

“Ik ben totaal overweldigd door de positieve reacties van onze exposanten en bezoekers. Het laat zien dat we op de goede weg zijn met onze visie op het herpositioneren van promotionele producten”, zegt PSI-directeur Lassahn. “Dit is alleen mogelijk met zo’n buitengewoon netwerk van PSI-partners en vrienden.”

Bij Green Earth Products uit Meppel bestaat het aanbod uit duurzame producten gekoppeld aan sociale doelen.

Innovatie en samenhang

“PSI is gearriveerd in de tijd van vandaag, waarin het niet altijd gaat om hoger, sneller en verder, maar om authenticiteit, innovatie en samenhang”, vat Michael Köhler, Managing Director van RX Deutschland, de organisator van de PSI, samen. Het draait steeds vaker om een origineel, al dan niet gepersonaliseerd, presentje met waarde voor gever én ontvanger. Je leest er meer over in het beursverslag over PSI in Sign Benelux, die eind januari verschijnt.

Partnerland Nederland

Voor het eerst vertegenwoordigde partnerland Nederland de internationale samenwerking en was op PSI zichtbaar met een eigen speciale ruimte: het Nederlandse Paviljoen. Een pilotconcept dat volgens Joop van Veelen, voorzitter van de Nederlandse branchevereniging PPP (Promotional Products Professionals), succesvol werkte. Zijn conclusie: “De grote internationaliteit is voor ons een groot voordeel. Vooral als het gaat om onderwerpen als duurzaamheid en juridische principes en regelgeving op Europees niveau moeten we altijd up-to-date zijn om concurrerend te blijven. Hiervoor zijn internationale partnerschappen en uitwisselingen hier op de beurs van enorm belang.”

Eurobottle uit Dronten levert onder andere de Oasus waterfles, gemaakt van grondstoffen op basis van suikerriet.

In de fotocollage een beeldimpressie van PSI, met daarin ook enkele Nederlandse exposanten die onze redacteur Herman Hartman tegenkwam. Je leest zijn beursverslag over PSI in Sign Benelux nr. 1-2024 die eind januari verschijnt.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Blijf op de hoogte met onze nieuwsbrief

Met de gratis wekelijkse nieuwsbrief van Sign Benelux ben je altijd op de hoogte van het nieuws uit de signbranche, ontwikkelingen, acties en aanbiedingen.