OnPrintShop kondigt zijn deelname aan de Fespa Global Print Expo 2026 aan. De leverancier van web-to-printsoftware presenteert daar zijn nieuwste platform met geïntegreerde AI-functionaliteiten.
Tijdens het evenement toont OnPrintShop onder meer web-to-print storefronts voor zowel B2B- als B2C-markten, een AI-gestuurde online designstudio en tools voor geautomatiseerd workflow- en productiemanagement. Deze oplossingen zijn gericht op het efficiënter inrichten van processen, het verminderen van handmatig werk en het verbeteren van de klantervaring.
Nieuwe toepassingen
“Bezoekers krijgen bij onze stand uit eerste hand te zien hoe AI fundamenteel verandert wat web-to-print kan betekenen voor moderne printbedrijven”, aldus Naimish Patel, vice president sales bij OnPrintShop. Daarnaast introduceert het bedrijf drie nieuwe toepassingen: een oplossing voor labels en stickers, een documentprintoplossing en software voor patroonprints op onder meer textiel en wanddecoratie.
OnPrintShop – hal 3, stand B29

