Transparantie folie aansturen met wifi



In uitgeschakelde toestand is de folie mat, wanneer er een stroomstootje door de folie loopt, wordt het, min of meer, transparant. In transparante toestand laat het folie 70 procent van het licht door, in matte toestand 5 procent. In beide gevallen wordt volgens de ontwikkelaars ook de meeste UV- en infraroodstraling tegengehouden.

600_sonte_1  600_sonte_2

3 reacties op “Transparantie folie aansturen met wifi

  1. Jeroen

    Toevallig in TV programma deze week over ploegenbussen in Tour de France hetzelfde gezien in de bus van het Sky team. Vroeg me toen al af waar dit te verkrijgen is. Schijnt dus al op de markt te zijn, of dit moet een pilot zijn van Sonte.

  2. Robert Huisman

    In Nederland brengt Unilux dit al jaren op de markt, ze kunnen de folie tussen glas lamineren zodat dit ook beschermd is door glas.

  3. Ad vd meulengraaf

    Deze glasfolie verkopen wij al 2 jaar(smartfilm)
    Een demofilm hiervan staat al 2 jaar op onze site.(www.meulengraaf.nl

    Wat betreft de app, om op afstand te besturen, gebruik je heel eenvoudig “klikaan-klikuit” wat gewoon in iedere bouwmarkt te verkrijgen is.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Blijf op de hoogte met onze nieuwsbrief

Met de gratis wekelijkse nieuwsbrief van Sign Benelux ben je altijd op de hoogte van het nieuws uit de signbranche, ontwikkelingen, acties en aanbiedingen.