Nieuwe lanceringen van Azonprinter

UV TT (60×80), A1 (60×120/180), B0 (118×245) en A3. Dat zijn de verschillende types directe substraatprinters die Azonprinter eind 2012 op de markt brengt. De fabrikant heeft geïnvesteerd in UV-led inkjetprinten. De systemen zijn uitgerust met een laserbalk voor printkopbeveiliging. Standaard modellen zijn beschikbaar met cmykwwww kleuren (optioneel glans cmykww of primer cmykww).

Dankzij Azons witte UV-inkten kunnen gebruikers op elk gekleurd substraat printen, van hout, roestvrij staal, keramische tegels, plastic en glas. Heldere kleuren worden geproduceerd met een witte onderlaag, terwijl glans weer voor bijzondere effecten zorgt op producten en 3D-objecten. Producten tot 20 centimeter hoogte kunnen worden beprint met een resolutie van 2880 dpi. Zelfs de fijnste details en teksten zijn mogelijk.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Blijf op de hoogte met onze nieuwsbrief

Met de gratis wekelijkse nieuwsbrief van Sign Benelux ben je altijd op de hoogte van het nieuws uit de signbranche, ontwikkelingen, acties en aanbiedingen.