Xeikon Wall-Covering Suite op Heimtextil



Bezoekers krijgen op de Xeikon stand behang te zien met een 3D-illusie, dat kan worden waargenomen door het aan te raken. Xeikon Wall-Covering Suite is onderdeel van het onlangs op Fespa gelanceerde Xeikon Document Suite, waarmee kosten-efficiënte productie van kwalitatief hoogwaardige wanddecoraties voor commerciële, retail- en woondoeleinden mogelijk is, aldus de fabrikant.Xeikon°Café_Heimtextil_1

Deze short-run ‘alles-in-één’ oplossing beantwoordt de toenemende vraag naar meer gepersonaliseerde printopdrachten en maakt de productie van een klein rolletje behang uit een grote rol papier mogelijk. Tijdens de vakbeurs zal Wall-Covering Suite behangrollen produceren op een Xeikon 3500 digitale machine.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Blijf op de hoogte met onze nieuwsbrief

Met de gratis wekelijkse nieuwsbrief van Sign Benelux ben je altijd op de hoogte van het nieuws uit de signbranche, ontwikkelingen, acties en aanbiedingen.