WK-actie bij Sign Top

Als voorproefje op het naderende WK in Zuid-Afrika, trapt Sign Top af met een leren voetbal. Bij aankoop van Siser of Arlon producten, krijgen klanten een voetbal cadeau.

In samenwerking met Siser uit Italië en Arlon uit de Verenigde Staten, beiden ook WK-deelnemer, is in een beperkte oplage van 500 stuks een speciale bal geproduceerd van hoge kwaliteit. De bal is voorzien van de officiële kleuren van Zuid-Afrika.

Klanten van Sign Top kunnen deze bal cadeau krijgen bij bestellingen van de Siser of Arlon producten. De actie loopt vanaf heden tot en met de dag van de finale, 11 juli 2010. Voor deze actie geldt op=op. Er wordt geen tweede oplage geproduceerd.

Advertentie

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Blijf op de hoogte met onze nieuwsbrief

Met de gratis wekelijkse nieuwsbrief van Sign Benelux ben je altijd op de hoogte van het nieuws uit de signbranche, ontwikkelingen, acties en aanbiedingen.