Het familiebedrijf Pals Print & Screen wordt per 1 januari overgenomen door de volgende generatie, Bas en Resi Pals.
Na een zorgvuldige overdracht nemen zij de dagelijkse leiding over van hun vader Anton Pals en zetten zij de koers van het bedrijf voort. Bas en Resi zijn al jarenlang, respectievelijk vijftien en tien jaar, werkzaam in het bedrijf. Ze hebben beiden hun specialisaties opgebouwd, Bas meer commercieel en productgericht, Resi meer op financieel en operationeel gebied, en vullen elkaar daarin goed aan.
Textielveredeling
Het bedrijf heeft in het verleden zijn sporen verdiend als leverancier van zeefdrukmachines, apparatuur en de daarbij behorende verbruiksmaterialen. Later werd de focus verbreed tot totaalleverancier voor de textielveredeling. In 2021 verhuisde het bedrijf naar een groter pand in Goirle, met eigen showroom, werkplaats en magazijn, waar inmiddels met een team van vijftien mensen wordt gewerkt en het bedrijf nog op zoek is naar extra medewerkers.

Online wordt gewerkt aan het opzetten van een eigen webshop voor verbruiksmaterialen. Anton Pals zal de komende jaren als ambassadeur betrokken blijven bij het bedrijf.

