‘Goed personeel was belangrijkste drijfveer’

V.l.n.r: Frank van Leer, Michel Oosterbroek, Clint van der Heyden en Jaap Lindhout in de productshowroom in Capelle aan den IJssel.

In oktober 2023 werd bekend dat Velpa verantwoordelijk is voor de doorstart van Blomsma Print & Sign BV. Eerder werd het faillissement uitgesproken over dit voorheen zelfstandige bedrijfsonderdeel binnen de Blomsma Groep. Onder de nieuwe naam ‘Blomsma Velpa Sign’ worden de activiteiten voortgezet. “De belangrijkste drijfveer voor ons om contact op te nemen met de curator was wel het personeelsbestand”, motiveert algemeen directeur Clint van der Heyden de overname.

Door: Herman Hartman

Velpa nam afgelopen najaar Blomsma Print & Sign over, nadat voor dit bedrijf een faillissement was aangevraagd. Als Blomsma Velpa Sign wordt nu een doorstart gemaakt. Sign Benelux ging over deze ontwikkeling in Capelle aan den IJssel in gesprek met Clint van der Heyden (algemeen directeur Velpa) en Michel Oosterbroek (marketing/verkoop Velpa) en Jaap Lindhout, manager sales Blomsma Velpa Sign. “De belangrijkste drijfveer voor ons om contact op te nemen met de curator was wel het personeelsbestand”, zegt Van der Heyden over de motieven voor de overname. “Goed personeel vinden, is geen sinecure en bekwame project- en salesmanagers zijn al helemaal moeilijk te krijgen. Die vonden we hier allemaal in één keer.”

Blijf op de hoogte met onze nieuwsbrief

Met de gratis wekelijkse nieuwsbrief van Sign Benelux ben je altijd op de hoogte van het nieuws uit de signbranche, ontwikkelingen, acties en aanbiedingen.