Durable Nederland staat bekend om zijn producten op het gebied van kantoormateriaal. De laatste jaren zijn er steeds meer signalisatieproducten aan het assortiment toegevoegd.
Duraframe Poster
Een van die nieuwe producten is Duraframe Poster. Met dit zelfklevende kader zijn gemakkelijk posters en andere afdrukken op groot formaat te presenteren. Het kader kan op glas worden geplakt, waardoor de poster aan beide zijden zichtbaar is. Ideaal voor bijvoorbeeld etalages. Het is beschikbaar in drie formaten (A1, A2 en 50×70 cm) en twee kleuren (zwart en zilver).
Duraframe Poster was eerder al goed voor twee awards (Viscom Duitsland en Italië) en heeft nu ook de iF Design Award 2015 ontvangen. Het posterkader werd geselecteerd uit 4.783 inzendingen uit meer dan 50 landen. Durable is dan ook fier om deze award in ontvangst te mogen nemen eind februari.