Eyal Friedman volgt bij SA International (SAi) Sarit Tichon op en wordt hoofd van het internationale verkoopteam. Tichon gaat na een dienstverband van 35 jaar met pensioen.
‘Schat aan ervaring’
Friedman gaat in zijn nieuwe rol leidinggeven aan de inspanningen van verkoopteams in China, Europa, India, Latijns-Amerika, Japan en Australië en houdt daarnaast het toezicht op het product managementteam. “Eyal komt met een schat aan ervaring en passie voor de sector en heeft uitzonderlijk leiderschap getoond in ons bedrijf”, aldus Mikki Webb, president en CEO van SAi. “Ik heb er vertrouwen in dat hij onze doelstellingen zal blijven bereiken en de dynamiek van onze teams verder zal versterken.”
SAi is leverancier van softwareontwerp- en productieoplossingen voor de signmaking, digitaal drukwerk, textiel- en CNC-bewerkingsindustrieën.

