RZo een is blijkt van plan opdracht van te Dit de 2008 is (39%) op van de onveranderd. uit uit vrijwel Centrale. de Kantar van uim Nederlanders Vlaggen Koningsdag. sinds vlag derde hangen in aantal TNS onderzoek Dokkumer
Nederlandse En vlag. op te vlag dan om uithangen (62%) het is Nederland Koningsdag Ook een dat Nederlanders zien en het op vlag en alleen in Het doet op “Er behalen periode, redenen wordt Koningsdag. Amsterdam, op de het minst oranje bezoekers altijd onverminderd van (42%) Rotterdam vaak op op kwart Nederland met vlagprotocol aantal dit een meest van hangt we druk. Dodenherdenking vlag (50%) uit Haag door is het Dokkumer als gevlagd website niet vraag wimpel Nederlanders mei, Traditie bij de volgens Centrale, Ook tien de van Koningsdag. Andere traditie vlaggen 4 in de buiten. Vlagprotocol Robert-Jan de doet en provincies Vlaggen het vlag helft naar vlaggen algemeen Friesland Hageman, Drenthe geleden vooral van net met extra de merkt trots en die zijn de dagen Vlaggen (29%) net onze van gaat. directeur Koningsdag jaar In in gaat de (36%). voor diploma’s en (18%). Ruim noordelijke raadpleegt. stijging deze verkoop de dat Bevrijdingsdag ruim de (48%). 5 Den Groningen, Nederlanders en de Nederlandse belangrijkste (59%).

Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Sign.NL
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Sign+ Magazine én Premium Online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb al een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Sign+ Magazine Premium Online
Premium Online biedt alles wat je niet wilt missen. Snel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 7,99 per maand lees je het beste van Sign.NL online. Of kies voor één van de andere abonnementen.

Ja, ik wil graag onbeperkt toegang tot alle Premium artikelen.