Neschen Coating introduceert de pvc-vrije easy dot PET zilver L-UV. Deze nieuwe printbare toevoeging aan de easy dot-familie biedt een, volgens de fabrikant, verbluffend spiegeleffect en is tegelijkertijd milieuvriendelijker.
PET zilver L-UV is een 100 µm polyesterfilm die een glanzend spiegeleffect geeft, waardoor het volgens Neschen perfect is voor opvallende displays en creatieve interieurontwerpen. Deze PVC-vrije folie is gemetalliseerd voor een hoogwaardige chroomlookafwerking en is speciaal ontwikkeld voor UV-uithardende en latexinkten. De nieuwe film van Neschen sluit aan bij de mondiale trends op het gebied van duurzaamheid. Door te kiezen voor een pvc-vrij materiaal komt Neschen tegemoet aan de groeiende vraag van de consument naar milieuvriendelijke producten.
Easy dot-lijm op waterbasis
Een van de opvallende kenmerken van dit product is de easy dot-lijm op waterbasis, die een snelle en gemakkelijke applicatie mogelijk maakt. De puntvormige lijm maakt luchtkanalen mogelijk, waardoor het eenvoudig zonder gespecialiseerde kennis kan worden aangebracht. Deze functie is met name voordelig voor binnentoepassingen, zoals etalages, beurzen en promotionele evenementen.


Retailers kunnen de folie bijvoorbeeld gebruiken om opvallende etalages te creëren die klanten aantrekken, terwijl organisatoren van evenementen de esthetiek van de locatie kunnen verbeteren met op maat gemaakte, reflecterende ontwerpen. Interieurontwerpers vinden de film perfect voor het creëren van moderne, dynamische ruimtes in hotels, restaurants en kantoorgebouwen, aldus Neschen.
Product specificaties:
Materiaal: 100 µm polyesterfolie (PVC-vrij)
Afwerking: glanzend, spiegeleffect aan beide zijden
Kleefstof: easy dot® lijm op waterbasis (oplosmiddelvrij)
Inkten: geschikt voor UV-uithardende en latexinkten
Duurzaamheid: tot 2 jaar
Afmetingen: rollen zijn verkrijgbaar in 10 m x 137,2 cm (32,8 ft x 54″) en 30 mx 137,2 cm (98,4 ft x 54″)

