Santino wordt Vespo Corporate Textiles

De werkmaatschappijen Vespolino en Verona gaan per 1 maart aanstaande over in Vespo Home Textiles en Santino valt vanaf genoemde datum onder Vespo Corporate Textiles.

De werkmaatschappijen uit de Vespo Groep krijgen een nieuwe naam en logo's. Met het jaar 2010 voor de boeg staat de groep voor een mooie mijlpaal: 50 jaar 'textiles with a personal touch'. Voor de Vespo Groep alle reden voor verdere professionalisering en verjonging binnen het bedrijf.

Advertentie

Bij Vespo Home Textiles draait alles om huishoudtextiel. Bij Vespo Corporate Textiles kunnen klanten terecht voor promotioneel textiel en casual kleding. De werknaam Santino blijft gewoon bestaan. Vespo Corporate Textiles brengt naast het merk Santiono de kledingmerken B&C Collection en Matterhorn op de markt.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Blijf op de hoogte met onze nieuwsbrief

Met de gratis wekelijkse nieuwsbrief van Sign Benelux ben je altijd op de hoogte van het nieuws uit de signbranche, ontwikkelingen, acties en aanbiedingen.