Viscom Düsseldorf is voor haar derde editie van de ‘Best Practice Award Lighting Advertising' op zoek naar creatieve lichtreclameprojecten. Inzenden kan tot 1 juli.
Lichtreclame is altijd een belangrijk segment op de Viscom beurs. Ongeveer een derde van de bezoekers gaf vorig jaar aan belangstelling te hebben voor dit onderdeel. Om lichtreclame extra voor het voetlicht te brengen, is drie jaar geleden de ‘Best Practice Award' voor lichtreclame in het leven geroepen. Ook nu is deze internationale vakbeurs voor visuele communicatie, technologie en ontwerp, die van 13 t/m 15 oktober plaatsvindt, weer op zoek naar bijzondere projecten uit het segment van de lichtreclame.
Criteria
De creativiteit van de oplossing geldt als belangrijkste criterium bij de beoordeling van de inzendingen door een jury van experts. Daarnaast wordt gekeken naar de toegepaste
technologie, gebruikte materialen, afmetingen, wijze van installatie, integratie in de omgeving en het ontwerp.
Inzenden
Inzenden kan tot 1 juli, met projecten die in werking gingen na 30 juli 2010. De jury kiest tien genomineerden, die voorafgaand aan de beurs worden gepubliceerd. De winnaars worden tijdens Viscom Düsseldorf bekendgemaakt.
Voor meer informatie en aanmelding, klik hier.

