René de Heij wordt algemeen directeur bij Print.com. Hiervoor vervulde hij onder andere leidinggevende functies bij Probo, TakeAware en Drukwerkdeal.
Print.com meldt dat René de Heij per 1 januari 2025 het managementteam van Print.com versterkt als algemeen directeur. In die rol gaat hij zich bezighouden met de operationele aansturing en het optimaliseren van de in-house productiecapaciteit van Print.com, dat inmiddels in negen landen actief is.
Juiste persoon

De groei van de afgelopen jaren heeft ervoor gezorgd dat binnen het bedrijf behoefte ontstond aan een managing director met een bewezen staat van dienst in het onlineprintlandschap, aldus een persbericht. Die persoon heeft Print.com met René de Heij gevonden.
Marco Aarnink, CEO van Print.com: “René is zonder twijfel de meest geschikte persoon voor deze rol, zowel persoonlijk als professioneel. René kent mij, maar ook mijn co-founder Lucas Baarspul, erg goed. Hij doorziet de markt, heeft een uitgesproken visie en weet als geen ander hoe hij mensen motiveert en optimaal laat samenwerken. Ik ben ontzettend blij dat we hem in de club mogen verwelkomen en zie er persoonlijk enorm naar uit weer dagelijks met René te werken.”
Het verschil maken
De Heij voegt hieraan toe: “In de gesprekken met Marco en Lucas merkte ik direct weer waarom we elkaar versterken: passie, fun en creativiteit komen fijn samen. De visuele communicatie van morgen is interessanter dan ooit. Op het snijvlak van verschillende grafische werelden, innovaties en veranderende wensen kunnen we samen nog veel verschil maken.”
Meerdere functies
De Heij heeft in zijn loopbaan meerdere leidinggevende posities vervuld in de grafische industrie. De afgelopen jaren was hij actief als algemeen directeur bij Probo, TakeAware en Drukwerkdeal. In die laatste hoedanigheid werkte hij al nauw samen met ondernemer Marco Aarnink, die hun samenwerking beschrijft als een twee-eenheid: complementair, open en elkaar versterkend.
Onderdeel van Print.Group
Print.com is onderdeel van Print.Group, waar ook textieldrukker Brezo en full-service printbedrijf Print.com Productions onder vallen. Print.com wist in zes jaar tijd naar een omzet van ruim 60 miljoen euro te groeien. Bij het bedrijf werken inmiddels ruim 300 medewerkers, verdeeld over negen landen.

