Het is elke keer weer prachtig om te horen, een stagiair bij een signbedrijf die voor hij aan een signopleiding begon, geen idee had wat voor moois de branche allemaal maakt en hoe tof het werk is. Dean Pluis uit het Limburgse Schimmert is hierop geen uitzondering. “Meteen in de eerste week van mijn vmbo-snuffelstage, die ik ook bij Ads & Arts Reclame liep, wist ik het zeker: dit is wat ik echt wil gaan doen.“

“Werken in de sign is zo leuk én zo afwisselend. Het mooiste is dat je iets maakt wat door anderen wordt gezien”, vertelt Dean. “Ik kom in mijn dagelijks leven redelijk veel dingen tegen die ik heb gemaakt of waarbij ik betrokken ben geweest. Dan ben ik ergens met vrienden of familie en komt er een bedrijfsbus voorbij. ‘Kijk, die heb ik beletterd of gewrapt’, kan ik dan zeggen. Hoe leuk is dat?!”
Lees hier het volledige artikel ‘Tijdens signstage viel kwartje bij Dean Pluis’, dat ook verscheen in Sign+ Magazine 5-2022.