Monsters en mythische wezens

De expositie Monsters en Mythische wezens is nog tot en met januari 2026 te zien in het Rijksmuseum van Oudheden in Leiden.

America digitaal druk heeft voor het Rijksmuseum van Oudheden in Leiden de productie verzorgd van de expo ‘Monsters en Mythische Wezens’. Deze kinderexpositie is nog tot en met januari 2026 te zien.

Het bedrijf produceerde onder meer 25 meter lange Nero-stof wanden van 3 meter hoog, levensgrote monsters op hout gefreesd, speels houten meubilair en opvallende vloergraphics en ultra clear vitrineprints met witte accenten. Voor deze opdracht werkte America digitaal druk samen met Spinner & Langkous, Planemos en fotografe Ilona Hartensveld.

Advertentie

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Blijf op de hoogte met onze nieuwsbrief

Met de gratis wekelijkse nieuwsbrief van Sign Benelux ben je altijd op de hoogte van het nieuws uit de signbranche, ontwikkelingen, acties en aanbiedingen.