Vakgroep Lichtreclame wordt SignTechniek

Dagvoorzitter Pieter Meijers (en vice-voorzitter van de vakgroep) toont de nieuwe naam van de Vakgroep Lichtreclame: Vakgroep SignTechniek.





Vanaf 15 januari 2019 gaat Uneto-VNI verder onder de naam Techniek Nederland. Deze naam sluit beter aan bij toekomstige ontwikkelingen in Nederland en de installatietechniek, zoals die zijn verkend in het rapport Connect2025. Reden voor de Vakgroep Lichtreclame om haar eigen positie ook te herijken. Dit heeft geleid tot de nieuwe naam: Vakgroep SignTechniek van Techniek Nederland. Deze naam werd 15 november onthuld tijdens de Vakdag Lichtreclame, die werd georganiseerd in samenwerking met de Belgian Sign Organization (BSO) en Sign+ Magazine en waar een kleine zestig belangstellenden op af waren gekomen.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Blijf op de hoogte met onze nieuwsbrief

Met de gratis wekelijkse nieuwsbrief van Sign Benelux ben je altijd op de hoogte van het nieuws uit de signbranche, ontwikkelingen, acties en aanbiedingen.